picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Pomocy !!! Znacie jakieś dobre hostingi ?

Pomocy !!! Znacie jakieś dobre hostingi ?

Hej.

Ostatnio zastanawiałem się nad uruchomieniem swojej strony internetowej, jednak mam wątpliwości, jaką firmę hostingowi warto wybrać?

Czy powinienem brać pod uwagę jakieś specjalne kryteria?

Wariat

Posty: 19

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której należałoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niezwykle ważne pliki, jakie mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

DiD3K

Posty: 14

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bo w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

artoor

Posty: 15

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak weseli się ogromnym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz różne elementy graficzne strony. Odszukałem do tego znakomitą ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Krzysio

Posty: 17

 
Witam.
Z olbrzymimi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na spostrzeżenie moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, albowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najniezwyklej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się duży plus!

MsIp

Posty: 16

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

Duzydom

Posty: 14

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

mikesmith0103

Posty: 25

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, natomiast szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, jakie będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Jacuś22

Posty: 18

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Sporo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i poprzez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany, bowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 pln!

Imbirrr4

Posty: 19

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania dużych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

Klakier

Posty: 24