picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Elektroniczne delegacje

Elektroniczne delegacje

Witajcie. Niezwykle chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to porządne rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

mniszek

Posty: 12

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, jakie miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

Biudzibudzio

Posty: 17

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z właściwymi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Black_Riot

Posty: 12

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma sporo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Mało tego program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Klarkaa45

Posty: 22

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich gigantycznych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie także dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Kizami90

Posty: 21

 
Jeśli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

Lalka

Posty: 13

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

Ananasek

Posty: 16

 
Czyli okazuje się, iż rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

michal0120

Posty: 18