picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kalkulator leasingowy

kalkulator leasingowy

Możecie mi polecić jakąś sensowną opcją jeśli chodzi o firmy, które zajmują się leasingiem albo wynajmem długoterminowym? Jeśli ktoś w firmie leasinguje auta i wiecie jak się to w praktyce sprawdza to dajcie znać czy warto z tego skorzystać i jeśli tak to w jakim charakterze najlepiej wybierać oferty.

namok

Posty: 1

 
Ja jestem bardzo zadowolony ze współpZ mojej strony mogę Ci polecić wybór jakieś opcji poza dealerskiej. Ja współpracuje pod kątem aut firmowych w ramach leasingu, ale z firmą Car Lease Polska (https://carleasepolska.pl/). W ofercie auta różnych producentów, świetnie przygotowana oferta i dobre warunki współpracy, podejście przede wszystkim frontem do klienta jak to się niekiedy określa.

Garguł12

Posty: 11

 
NA pewno to co oferuje https://carleasepolska.pl/ wypada super, bo firma pozadealerska więc jest spore zróżnicowane na pojazdach. Pod tym kątem wypada to faktycznie super, można na tą ich ofertę liczyć i przygotowywana jest zawsze tak, że będzie spełniać oczekiwania potencjalnego klienta.

miaziol

Posty: 4

 
NA pewno to co oferuje https://carleasepolska.pl/ wypada super, bo firma pozadealerska więc jest spore zróżnicowane na pojazdach. Pod tym kątem wypada to faktycznie super, można na tą ich ofertę liczyć i przygotowywana jest zawsze tak, że będzie spełniać oczekiwania potencjalnego klienta.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Oferta wynajmu podatkowo może być korzystna. U mnie w firmie się super sprawdziła. Ale najlepiej skontaktuj się z https://carleasepolska.pl/. Znają świetnie temat, bardzo dobry kontakt z nimi i oni dopasują Ci taką opcję, która faktycznie będzie dla Ciebie atrakcyjna.

Ptaszyna

Posty: 3

 
Ja bardzo pozytywnie oceniam https://carleasepolska.pl/. TO właściwie dzięki pracownikom tej firmy ostatecznie zrozumiałem różnicę między leasingiem i wynajmem i z ich pomocą się na tą drugą opcję zdecydowałem. Jeśli ktoś nie jest na bieżąco z tematem, nie wie jakie wybierać auto to na pewno na ich pomoc w tym zakresie będzie można liczyć.

Asia

Posty: 5

 
Ja skorzystałem z leasingu https://carleasepolska.pl/. Świetna opcja z firm pozadealerską, bo mają taką ofertę, której inni nie są w stanie zaproponować. Cała obsługa sprawna, bardzo profesjonalne podejście do klienta, widać że pod tym kątem są faktycznie świetnie przygotowani a i tych różnych samochodów w bazie mają całkiem sporo.

Michałek

Posty: 2

 
Znalezienie właściwej oferty dla siebie wcale nie będzie taką prosta sprawą, natomiast warto zobaczyć jak to dokładnie wygląda, co nam będzie proponowane, by faktycznie coś sensownego dało się wybrać i przy wynajmie samochodu zapewnić sobie takie warunki, które będą dla firmy atrakcyjne pod kątem podatkowym. Jak chodzi o wybór aut to oczywiście najlepiej będą wypadac te firmy, które mają auta od różnych producentów.

guster

Posty: 5

 
Zwróć uwagę na https://carleasepolska.pl/. Świetnie przygotowana firma, z bardzo dobrą flotą jeśli chodzi o samochody więc można konkretnie liczyć na dopasowaną do potrzeb ofertę. Świetne podejście do klienta, jakby każda firma tak wyglądała to może rynek usług by nieco inaczej wglądał.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Zwróć może uwagę na ofertę https://carleasepolska.pl/ - świetna firma z dużym doświadczeniem w branży. Bierzemy od nich auta do firmy w ramach wynajmu długoterminowego i jak dla mnie współpraca super, bardzo zadowoleni jesteśmy z tego co proponują. Jeśli chodzi o wynajem to od strony podatkowej korzystne więc to wykorzystujemy.

Hymnny4

Posty: 5