picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf na wesele szczecin, szukam

fotograf na wesele szczecin, szukam

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił zdjęcia? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy trochę zaoszczędzić. Sporo taka usługa przecież kosztuje.

klimnny6

Posty: 1

 
Zdjęcia to super pamiątka, dlatego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma często czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, dlatego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał zdjęć ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bo to nasza pamiątka na lata.

TomekK

Posty: 2

 
Trzeba porównać sobie różne opcje, aby wybrać tę, jaka będzie dla nas najniezwyklej popularna. Mamy różne wymagania, zatem porównanie propozycji jest rzeczywiście niesłychanie nam potrzebne.

nauczka5

Posty: 20

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bowiem wydawał się najbardziej pozytywny. Mamy fotografie z przygotowań do wesela. Mamy naturalnie uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

grudziec55

Posty: 8

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najważniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

matek562

Posty: 10

 
Znajomi postanowili na zdjęcia zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił fotografie. Na nieszczęście, niemniej jednak wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak rzeczywiście z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś doświadczonego.

Gucio

Posty: 4

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji sprawdzić zdjęcia, które fotograf wykonał i ceny.

jommen

Posty: 13

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, zatem pożądane byłoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej ważne.

Grabow12

Posty: 4

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

TomekK

Posty: 3