picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Testy na Celnika, gdzie szukać ?

Testy na Celnika, gdzie szukać ?

Witam serdecznie. Gdzie pozyskam testy Multiselect, jakie przybliżą mnie do pracy w policji? Dajcie link do jakiegoś sprawdzonego sklepu.

alibaster5

Posty: 9

 
Witam serdecznie. Dopiero przeszedłem poprzez test wiedzy aplikując do policji, ale dzisiaj czeka mnie Multiselect. Czytałem o tym teście wiele na tym forum dyskusyjnym i w sumie jestem już spokojniejszy. Zamówiłem sprawdzony zestaw pytań i odpowiedzi – uczę się :)

1983ar

Posty: 23

 
Witam. Kilka miesięcy temu zdawałem testy na certyfikat księgowego i ich poziom trudności stał na bardzo wysokim poziomie. Nie mam wątpliwości, że gdybym nie zarwał kilku nocek, aby się nauczyć kompletnie wszystkiego to bym poległ. Z resztą ta wiedza przyda się już wkrótce :)

Bienkus

Posty: 18

 
Hej. W sumie każdy człowiek, który chce ochraniać jakiś obiekt musi zdać testy na ochroniarza. Zarówno musiałem się podjąć tego zadania, lecz na szczęście po paru tygodniach systematycznej nauki udało mi się zdać egzamin z wynikiem pozytywnym. Moim zdaniem warto zamówić aktualny zestaw pytań i odpowiedzi, który ważnie ułatwi przygotowania.

WTFurdoin

Posty: 8

 
Dzień dobry.

Początkowo nie byłem w stanie wyobrazić sobie, w jaki sposób mogłyby wyglądać testy do policji aż ściągnąłem sobie z Internetu przykładowe. Doszedłem do wniosku, że byłbym w stanie sprostać wyzwaniu i postanowiłem spróbować znaleźć zatrudnienie w tych służbach mundurowych.

O rezultatach swoich starań poinformuję na forum :)

Didolek

Posty: 29

 
Dzień dobry.

Niedawno kupiłem testy do straży granicznej na tej stronie: http://www.odpowiedzi.com.pl/15-testy-do-strazy-granicznej.html. Szybko się ich nauczyłem, choć było to całkiem sporo materiału.

W rezultacie bez większych problemów udało mi się przejść pozytywnie przez testy.

Kitas

Posty: 22

 
Cześć. Dużo zaangażowania musiałem włożyć, gdy były przede mną testy do służby więziennej. Zarwałem kilka nocek, aby zaznajomić się z materiałem, a najwięcej trudności przysporzył mi w rzeczywistości etap testu multiselect. Po dobrym przygotowaniu nie powinniście mieć obaw.

Pozycjoner

Posty: 27

 
Dzień dobry.

W niezwykle dużym stopniu pomogły mi Wasze odpowiedzi, które wskazały, w jaki sposób powinienem podejść do przygotowań do testu Multiselect. Przyznam szczerze, iż bez tych wskazówek nie byłbym w stanie podjąć się właściwych przygotowań i pewnie bym nie zdał.

A tymczasem? Udało mi się!

Kruk

Posty: 18

 
Cześć. Wbrew pozorom przesadnie uciążliwe nie są testy na ochroniarza, które trzeba zdać, aby dostać interesującą nas licencję. Czasami wystarczy dokonać zamówienia, a automatycznie zdobędziemy link do pobrania materiałów, które pochodzą z aktualnego roku.

Szary

Posty: 22

 
Cześć. Kolega opowiadał mi, że dużo zaangażowania wymaga, aby zdać testy do służby więziennej. Sam niedawno się dostał do SW, ale mówi, że nie było łatwo. Dzięki Waszym poradom jestem pewien, że chcę pójść tą samą drogą i próbować dostać się do służby więziennej.

yarofe

Posty: 10