picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

blaszany garaż Węgry, jaka firma ?

blaszany garaż Węgry, jaka firma ?

Mam znajomego Węgra i mówi, że w Polsce są bardzo niskie ceny przenośnych garaży i chciałby taki dla siebie zamówić. Nie za bardzo wiem coś o tym i dlatego zastanawiam się czy znacie, jakąś firmę, która się tym zajmuje?

BBGGRR2

Posty: 2

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

asu204

Posty: 4

 
Mieszkałem na Węgrzech i na nieszczęście nie wiedziałem, iż można z Polski takie trudne elementy ściągać. Szkoda, bo wtedy miałem kłopoty i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

Strzała

Posty: 12

 
U nas bardzo dobrze spisuje się model podwójnego blaszanego garażu, wobec tego polecam złożyć takie zamówienie. Firma przyjechała do nas pod Budapeszt i tam wszystko zamontowała. Według mnie jest to najlepsza usługa, z jakiej korzystałem i polecam taką firmę.

grzes3345

Posty: 17

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeżeli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

oligart6

Posty: 5

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, zatem firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Yuri20

Posty: 7

 
Myślałem, iż nie ma kłopotów z przenośnymi garażami na Węgrzech, niemniej jednak widzę, iż nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, jaka ten rynek obsługuje.

Złoty

Posty: 24

 
Znaczny wybór kojców dla psów, jakie dostarczają na Węgry ma firma https://awak-mobilgarazs.hu/kutya-kennel/ i ich polecam. Można dowolnie wybierać wielkość kojca tak, aby pies się tam zmieścił. Wykorzystują do produkcji materiały odporne na czynniki atmosferyczne.

Zas

Posty: 18

 
Aby się dowiedzieć, jakie są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i warto skontaktować się w tej sprawie z firmą.

david011

Posty: 7

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Mr Frog

Posty: 10