picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Spływy Tanew, gdzie ?

Spływy Tanew, gdzie ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie dobrym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

Rico

Posty: 15

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

dada45

Posty: 13

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest odpowiedni dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba dużego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

Marioleczka

Posty: 15

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Dosti

Posty: 20

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

abb121s

Posty: 20

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda dostoją one kamizelki niemniej jednak jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Hostelos3

Posty: 17

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już wiele razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi ponieważ są naprawdę solidne.

Jacuś22

Posty: 18

 
Należałoby posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz naturalnie kamizelkę dzięki jakiej nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

micko

Posty: 21

 
Jeśli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie bowiem widoki na tej rzece rzeczywiście zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Dresik

Posty: 18

 
Spływ kajakowy to idealna rozrywka dla każdej osoby i jak najniezwyklej pożądane byłoby wziąć w nim udział nawet jeżeli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

staffer

Posty: 18