picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kotły z podajnikiem Heiztechnik - POMOCY!!

Kotły z podajnikiem Heiztechnik - POMOCY!!

Witam serdecznie. Jakie są wasze opinie, jeżeli chodzi o pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich?

Chodzi mi głównie o ilości zużywanego gazu.

Gumis

Posty: 10

 
W skład pakietu MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich poza podgrzewaczem wchodzi również kocioł gazowy, który jest odpowiedzialny za ogrzewanie wody. W dodatku dzięki uchwytom możemy zamontować go na ścianie.

eloop

Posty: 29

 
W moim domu posiadam pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich i mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Z tego, co wyczytałem w instrukcji obsługi, to w ciągu godziny ogrzewa on nawet 600 litrów wody.

Batiatus12

Posty: 15

 
Zwolennikom ekogroszku polecam kotły z podajnikiem Heiztechnik. Szeroka oferta tych kotłów dostępna jest na stronie http://sklepekogrzanie.pl/kociol-q-eko-duo-17-kw-heiztechnik-z-autom-podajnikiem-paliwa-do-spalania-ekogroszku-duplikat-1.html. Nie ukrywam, że sam dokonywałem u nich zakupu tego kotła.

johncena67

Posty: 20

 
Najlepsze są rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wyposażone są one w mieszacze pompowa, a dodatkowym plusem jest również to, że mają przepływomierze Tecefloor z niezawodną pompą elektroniczną.

ciumar1

Posty: 14

 
Z tego co wiem, to kotły z podajnikiem Heiztechnik równie dobrze można zasypywać węglem lub drewnem, z tym że ten opał wkładamy na tak zwany ruszt wodny.

Jermeri

Posty: 12

 
Montując rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece, trzeba wiedzieć o tym, że temperatura na źródle musi być minimum 20 stopni większa od tego ustawionego na podłogówce.

Odi

Posty: 14

 
We wcześniejszych zestawach osadzanie się kamienia kotłowego było możliwe. Jednakże pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich odlany jest ze stopu aluminium z krzemem, co zapewnia nam wyjątkowo wysoką odporność przed osadzaniem się kamienia z kotła.

drogerka

Posty: 9

 
Z tego co mi wiadomo, to kotły kondensacyjne Beretta w obiegu centralnego ogrzewania dają możliwość na regulowanie temperatury w od 40 do 80 stopni Celsjusza. Oczywiście temperatura rzeczywista jest znacznie mniejsza od górnej granicy regulacji.

Intro_69

Posty: 14

 
Ja zastosowałem rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece w łazience. Na początku obawialiśmy się tego, że para, która będzie unosiła się w łazience doprowadzi do pojawienia się na ścianach wilgoci. Do tej pory nic złego się nie dzieje, a nie ukrywam, że podłogówkę zakładaliśmy już kilka lat temu.

Dr Nemo

Posty: 14