picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

robot kuchenny do pieczenia, gdzie znajdę ?

robot kuchenny do pieczenia, gdzie znajdę ?

Jakie polecicie urządzenie do kuchni, które pozwala w łatwy sposób gotować i piec? Nie ukrywam, że nie za bardzo się na tym znam i gotowanie nie sprawia mi przyjemność. Chciałabym sobie ułatwić sobie to zadanie.

Czesio

Posty: 1

 
Zanim zaczniecie korzystać z takiego urządzenia czytajcie dokładnie instrukcje obsługi. Tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane i jeśli się postępuje według instrukcji to nie ma żadnych problemów z gotowaniem czy pieczeniem. Wiem, bo korzystam z tego, na co dzień.

Acclaim

Posty: 7

 
Dla chcących wykorzystać urządzenia wielofunkcyjne do diety polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/dieta-na-thermomix/. Można tam znaleźć wiele ciekawych przepisów, które na pewno się przydadzą.

Trener

Posty: 10

 
Każdy może mieć inne zdanie na ten temat. U mnie znajoma z robota korzysta i jest zadowolona. Nigdy nie umiała dobrze gotować, a teraz naprawdę to, co zjadam u niej jest dobre.

merlo45

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/gdzie-kupic-thermomix/ znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji.

AGDDDy1

Posty: 12

 
Czytałem różne opinie o tym jak działają takie urządzenia. Myślę, że jeśli kupi się produkt oryginalny i to prosto od producenta to wiemy, co otrzymujemy. Kupowanie urządzeń niewiadomego pochodzenia z allegro czy innych portali zawsze wiąże się z ryzykiem. Dla mnie to zbyt wysoka cena żeby ryzykować.

Strzała

Posty: 8

 
Dzisiaj takie urządzenia są o mnóstwo niezwyklej innowacyjne. Mamy Internet i można ściągać przeróżne przepisy. Nigdy się takie urządzenie nie znudzi, zatem należałoby będzie zamówić coś takiego dla siebie. Stawiamy na pierwszym miejscu, jakość, a dopiero potem patrzymy na resztę. Im lepszy będzie producent tym lepiej dla nas.

deberty56

Posty: 3